TURKAFONE BİLİŞİM SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİTURKAFONE BİLİŞİM SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ

Hakkımızda

Ticari faaliyetlerine 1998 yılında üniversite öğrenciliği esnasında 11 ortaklı olarak başlayan Murat GÖK  Gsm  aksesuarları  . cep telefonu ve Türkcell . Aria . Aycell .Telsim hatlarını da satarak devam etmiştir.
1999 Ağustos  ayında Türkiye’nin tek  yürek olarak  acılarını paylaştığı 17 Ağustos depreminde bile hizmet vermeye  devam ederek  3 ortaklı GÖK-MEN elektronik iletişim firmasını Eyüp GÖK. Muammer KÖSEMEN ile kurarak ticari faaliyetlerinde ilerleme sağlamış  2000  yılında  ikinci şubeleri  Empati Elektronik iletişimle sektördeki perakende payına katkı sağlamak amacıyla TOPTAN satışına İstanbul Fatih’te devam etmiştir.GÖK-MEN iletişim’in üçüncü şubesini 2001 yılında açarak mağaza sayısını 3’e çıkarmıştır.2001 yılı devalüasyonunda bile ayakta durmayı başarabilen firmamız finansal Piyasaların kötü gitmesiyle beraber
2004 yılında şube sayısını azaltarak tek mağazaya indirip. bünyesine  bilişim sektörünü almıştır.Bilgisayar ve çevre birimlerinin de satışlarının yapıldığı firmamız 2004 yılında TRUVA internet . empati reklam ve danışmanlık alt birimlerini oluşturmuştur. 2004 yılında fiziki kontörün toptan satışını yaparken www.turkafone.com üzerinden sanal kontör satışına perakende noktalarla başlamıştır.
2010 yılın sektörel evliliklere açık olan yapısını Arbis bilişim ile Adapazarı ‘nda  perakende  ağını www.tlfatura ile sağlayarak büyümeye devam etmektedir. Sektörel Çözüm ortaklarından biride günümüz vazgeçilmez internet kullanım aracı olan taşınabilir bilgisayarların tamir ve teknik hizmetlerinin çözüm ortağı Laptop hastanesi ile sürdürmektedir. www.havuzparca.com İle toptancı firmalara hizmet vermeye devam eden firmamız uygulanabilir web projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir.
2012 yılında faaliyet alanımıza LPG-CNG dönüşüm sistemlerini de katarak 2004 yılında faaliyete başlayan ÖZBAY 1 OTOGAZ  isimli otogaz firmasının bütün isim haklarını ve ticari ünvanını  satın alarak devam etmiştir.  
Türkiyede lpg otogaz sektöründe kendini ispatlamış. gerek deneyimleri ile. gerekse memnun müşteri portföyü ile göz dolduran otogaz dönüşüm servisi sayısı oldukça azdır. Bu orantı dahilinde İzmitte otogaz firmaları denilince ilk akla gelen kuruluş olmanın bilinci ve üzerimize yüklediği sorumluluğu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
   Özbay Otogaz olarak. uzun yıllar sadece Kocaeli halkına değil. yakın metropol ve il - ilçe merkezlerinden de misafir müşterilerimizi başarıyla ağırladık. Her dönüşüm yaptığımız aracı kendi aracımız bildik ve özenle. itinayla. titizlikle montaj işlemini gerçekleştirdik. 
   Bir satranç ustasının önceden yapacağı hamleleri düşünmesi gibi. bizlerde. işimizi daha kaliteli nasıl yapabiliriz diye düşündük ve bu konuda göz ardı edilemeyecek ölçüde çaba sarf ettik.  Bugün itibari ile yaptığımız tüm doğru hamlelerin olgunlaşan meyvelerini toplayarak. İzmitte  Otogaz  kelimesi ile Özbay markasını bir bütün hale getirmeyi başardık.
   Gerek teknolojik yeniliklere ayak uydurmak. gerekse hizmet sonrası teknik destek ve bakım süreçlerinde istisnasız tüm müşterilerinin kalbini kazanmayı alışkanlık haline getiren ÖZBAY 1 OTOGAZ. hizmet ağının paralelinde müşteri yelpazesini de katlayarak artırmıştır.
Bu hizmeti sağlarken bu  yolda bizimle olan ve olmaya devam eden sektördeki diğer firmaların teknik personelin yetiştirilmesinde emeği büyük olan ortağımız SERHAT ONAY  da gerek teknik destek-teorik uygulama gerekse deneyimlerini aktarmaya devam etmektedir.
ÖZBAY 1 OTOGAZ ismi ile 2004 ten buyana bütünleşen SELÇUK AKKAYA ise ustalarından aldığı deneyim ve tecrübelerini ailesinden almış olduğu ahlakı ve saygınlıyla birleştirerek işine ve müşterilerimize hizmet vermeye değerli kalarak devam etmektedir.
   Çevreye olan duyarlılığı. gelecek nesillere bırakılacak temiz bir dünyayı hayal eden yönetim anlayışımız. kuruluşumuzun ilk gününden buyana. felsefesini ve çizgisini hiç değiştirmemiştir. Halka hizmet etmenin Hakka hizmet etmek olduğu ana fikride. hiç bir zaman akıllarımızdan çıkmamıştır. Tüm personel yapımızda; dürüst. çalışkan. işin ustası profilini çiziyor olmamız asla bir tesadüf değildir. Bugün bile kadromuza dahil edeceğimiz tüm personelimizi ya çok güçlü referanslar aracılığı ile kabul etmekte. ya da kendi alt yapımızdan yetiştirdiğimiz ustalarımız ile verdiğimiz hizmete kefil olabilecek kadar kendimize karşı güven duymaktayız.
   Konu insan hayatı olan her alanda olduğu gibi. otomobillerin yakıt sisteminde yapılacak hatalı dönüşümlerinde. telafisi olmayan sonuçlar doğuracağını çok iyi biliyoruz. Bizlere güvenmekte haklı tüm müşterilerimiz gibi sizleride İzmit Körfez Sanayi Sitesinde kahve içmeye bekliyoruz.
    Otogaz bizim işimiz sloganında nedenli haklı olduğumuzu. dışarıdan aynı fiyata aldığınız hizmet ile Özbayın farkını yaşamanız gerektiğini düşünüyoruz. Daha yeşil bir İzmit. daha yeşil bir dünya için sizde ÖZBAY otogazı tercih edin.
Değışen ve gelişen teknolojinin  diğer ürün ve mamüllerini de bünyemizde bulundurarak daha iyi ve daha iyiye doğru yönelmek dileğiyle.......                          
                                                                                                            Özbay Yönetim Kurulu
GÖKMEN GROUP AİLESİ
 
KARDEŞ FİRMALAR
      
ÖZBAY1 OTOGAZ      / KANDIRA
ÖZBAY2 OTOGAZ     / KÖSEKÖY
www.turkafone.com      / İZMİT
www.turkafone.xyz      / İZMİT

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
      
LAPTOP HASTANESİ     / SAKARYA
TURKCELL     / İSTANBUL
VODAFONE     / İSTANBUL
AVEA     / İSTANBUL
LANDI&LANDI RENZO     / İSTANBUL / KAYSERİ / İTALYA
MİMGAS     / İSTANBUL